HİZMETLERİMİZ


Beslenme ve Diyet Hizmetleri

Diyaliz merkezimizde tedavi almaya başlayan hastalarımızın tıbbi öyküsü, eşlik eden hastalıkları, biyokimyasal bulguları ve beslenme durumları diyetisyen tarafından değerlendirilerek kişiye özel tıbbi beslenme tedavisi düzenlenmekte ve beslenme eğitimi verilmektedir. Diyetisyen tarafından yapılan aylık kontrollerde hastalarımızın üre, kreatinin, albümin, sodyum, potasyum, fosfor, kalsiyum değerleri ile kan glikozu, kan lipit seviyeleri gibi biyokimyasal bulguları, besin ve sıvı alım durumları, antropometrik ölçümleri ve eşlik eden hastalıkları değerlendirilerek tıbbi beslenme tedavilerinde gerekli görülen değişiklikler yapılmakta, hastalarımız bilgilendirilmekte ve beslenme eğitimleri tekrarlanmaktadır.


Radyoloji Hizmeti

Ümraniye Sağlık Tesisleri Ve Ticaret Anonim Şirketi hizmet alımı yapmaktayız. Mobil cihazlarla diyaliz merkezimizde 6 ayda bir hastalarımızın Akciğer Grafi çekimi yapılmaktadır. Sonuçlar kurumumuz hekimleri tarafından değerlendirilip gerekli tedaviler düzenlenmektedir..


Ulaşım Hizmeti

Üçel Taşımacılıktan hizmet alımı yapmaktayız. Hastalarımız evlerinin önünden alınıp merkezimizde diyaliz sürecini tamamlandıktan sonra tekrar evlerinin önüne bırakılmaktadır

Laboratuvar Hizmeti

Laboratuvar hizmetlerini aylık, 3 aylık ve 6 aylık olarak Sistem Tıp Labaratuvar'dan almaktayız.


Diyaliz Merkezimizle İlgili Tüm Sorular için, Bize Ulaşın!