Hakkımızda

Merkezimizin Tarihçesi
Uğur Diyaliz Merkezi olarak 2004 yılı Ağustos ayında itibaren diyaliz hastalarına hizmet vermeye başlamış olup, bu geçen zamana hastalarına sunduğu hizmetlerle konforlu, kaliteli malzeme kullanımıyla '' HER ŞEY HASTALARIMIZIN HAYAT STANDARDINI YÜKSELTMEK İÇİNDİR'' sloganını benimsemiş eğitimli ve deneyimli personeli ile diyaliz camiasının çıtasını yukarılara taşımış, daha yukarılara çıkarmayı amaç edinmiştir.

10 10 yatak+makine kapasite ile hizmete başlayan UĞUR DİYALİZ MERKEZİ 2005 Temmuz ayında 20 yatak+makine, 2007 Ocak ayında 25 yatak+Makine, 2007 Temmuz ayında 32 yatak+makine, 2011 Ağustos ayında 37 yatak + makine (+2 yedek makina) kapasitesine ulaşmıştır.

Kadromuzda Nefroloji Uzmanı Doç Dr. Abdullah ÖZKÖK, Diyaliz Sorumlu Hekimi ve Mesul Müdürümüz Dr. Semiha ÇAKIROĞLU, Sorumlu Hekim Kasım Okan ANIK, Diyetisyen Bekir Kürşat Aydın, İnsan Kaynakları Müdürü Fadime YILDIZ, Kalite Yönetim Direktörü Özge Sarı, tamamı diyaliz eğitimi almış; 3 Hemşire, 7 Diyaliz Teknikeri ve 1 Şoför, 7 Yardımcı Personel, 1 Teknisyen, 1 Aşçı, 2 İdari Personel yer almaktadır.

Genel Müdürlüğü Özkan ÇAKIROĞLU yapmaktadır.

*Anlaşma gereği SGK (SSK, Emekli Sandığı, Bağkur ve GSS) hastalarından hiçbir fark ücreti alınmamaktadır.

TEMEL DEĞERLERİMİZ
KALİTE İNSANA SAYGIYLA BAŞLAR...Güvenirlilik
Adil ve Hakkaniyetli hizmet
Mahremiyet ve gizliliği koruma
İnsana ve emeğe saygı

Bilimsel ve Akılcı hizmet
Ekip çalışması bilincine sahip olmak
Yeniliklere açık olmak
ORGANİZASYON ŞEMASI