Kurumumuz Hakkında

İletişim Formu

Mesajınız Başarılı Şekilde Gönderildi!

Birşeyler Ters Gitti. Lütfen Telefonla İletişime Geçiniz.!

Uğur Diyaliz Merkezi olarak 2004 yılı Ağustos ayından itibaren diyaliz hastalarına hizmet vermeye başlamış olup , bu geçen zamana hastalarına sunduğu hizmetlerle konforlu , kaliteli malzeme kullanımıyla ''HER ŞEY HASTALARIMIZIN HAYAT STANDARDINI YÜKSELTMEK İÇİNDİR'' sloganını benimsemiş eğitimli ve deneyimli personeli ile diyaliz camiasının çıtasını yukarılara taşımış , daha yukarılara çıkarmayı amaç edinmiştir.

10 yatak + makine kapasite ile hizmete başlayan UĞUR DİYALİZ MERKEZİ 2005 Temmuz ayında 20 yatak + makine , 2007 Ocak ayında 25 yatak + makine , 2007 Temmuz ayında 32 yatak + makine , 2011 Ağustos ayında 39 yatak + makine kapasitesine ulaşmıştır.

Kadromuzda Nefroloji Uzmanı Prof. Dr.M. Yaşar TÜLBEK , diyaliz sorumlu hekimleri Dr.Semiha ÇAKIROĞLU ve Dr.Osman ŞAHİN , başhemşire Rabia BERBER ,diyetisyen Hande ONGUN YILMAZ ve tamamı diyaliz eğitimi almış 10 hemşire , 4 şoför , 8 yardımcı personel , 1 teknisyen , 3 idari personel yer almaktadır.

Şirket Genel Müdürlüğünü Özkan ÇAKIROĞLU yapmaktadır.

Pendik merkeze yakın , Pendik köprüsüne 500 m mesafede E/5 Yanyolu üzeri etrafı açık , ufku geniş , son deprem yönetmeliğine uygun inşa edilmiş güvenli , tamamı diyaliz merkezine ait bir binada hizmet vermekteyiz.

Anlaşma gereği S.G.K lı, Emekli sandığı ve Bağkurlu hiçbir hastamızdan fark ücreti almamaktayız.