Kurumumuz Hakkında

İletişim Formu

Mesajınız Başarılı Şekilde Gönderildi!

Birşeyler Ters Gitti. Lütfen Telefonla İletişime Geçiniz.!

Uğur Diyaliz Merkezi olarak 2004 yılı Ağustos ayında itibaren diyaliz hastalarına hizmet vermeye başlamış olup, bu geçen zamana hastalarına sunduğu hizmetlerle konforlu, kaliteli malzeme kullanımıyla ‘’ HER ŞEY HASTALARIMIZIN HAYAT STANDARDINI YÜKSELTMEK İÇİNDİR.’’ Sloganını benimsemiş eğitimli ve deneyimli personeli ile diyaliz camiasının çıtasını yukarılara taşımış, daha yukarılara çıkarmayı amaç edinmiştir.

10 yatak+makine kapasite ile hizmete başlayan UĞUR DİYALİZ MERKEZİ 2005 Temmuz ayında 20 yatak+makine,2007 Ocak ayında 25 yatak+Makine, 2007 Temmuz ayında 32 yatak+makine, 2011 Ağustos ayında 39 yatak + makine kapasitesine ulaşmıştır.

Kadromuzda Nefroloji Uzmanı Prof. Dr. M. Yaşar TÜLBEK, diyaliz sorumlu hekimi Mesul Müdürümüz Dr. Semiha ÇAKIROĞLU , Sorumlu Hekim Kasım Okan ANIK , Diyetisyen Hande ONGUN YILMAZ , İnsan Kaynakları Müdürü Fadime YILDIZ, Kalite Yönetim Direktörü Nurper Demirtaş ve tamamı diyaliz eğitimi almış 5 Hemşire , 5 Diyaliz Teknikeri ,1 Şöför ,8 Yardımcı Personel, 2 Teknisyen ,3 İdari Personel yer almaktadır.

Şirket Genel Müdürlüğünü Özkan ÇAKIROĞLU yapmaktadır.

Pendik merkeze yakın, Pendik köprüsüne 500 m mesafede E/5 Yanyolu üzeri etrafı açık, ufku geniş, son deprem yönetmeliğine uygun inşa edilmiş güvenli, tamamı diyaliz merkezine ait bir binada hizmet vermekteyiz.

Anlaşma gereği S.G.K lı, Emekli sandığı ve Bağkurlu hiçbir hastamızdan fark ücreti almamaktayız.